Kurier Milicz

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Milicz

Lista punktów kurierskich w miejscowości Milicz

Pakersi Milicz

logo

Adres: Krotoszyńska 10 , 56-300 Milicz

Telefon kontaktowy: 737449693

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9-17, Sob.: Nieczynne

Pakersi - Twój kurier w Miliczu

Milicz to niewielkie miasto w dolnośląskim liczące 11357 osób. Jeśli szukasz kuriera w Miliczu, wybór jest duży. W Miliczu nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Milicz
Milicz punkt kurierski

Punkt Kurierski w Miliczu

W okolice Milicza dojeżdżają też kurierzy sieci, np. Paczka w Ruchu, AmbroExpress, DHL albo InPost i inni. Punkt Kurierski jest lokalem usługowym, który umożliwia nadanie paczek firmami kurierskimi, np. TNT. Punkt pozwala też odebrać paczkę.

Milicz - lista kurierów

W Miliczu, tak w dolnośląskim, jeździ wiele firm (np. TNT). Wyślij przesyłkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Milicza!

Milicz wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy znajdę kuriera w Miliczu?

  Tak, w Miliczu jest kurier DHL, TNT.

 • Co to jest punkt kurierski?

  Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

 • Ile kosztuje przesyłka za granicę?

  Cena za wysyłkę paczki międzynarodowej jest zależna od wielu aspektów, co sprawia, że cennik przesyłek międzynarodowych jest dość skomplikowany i nie daje jednoznacznej odpowiedzi dla konkretnego przypadku. Co wpływa na koszt transportu za granicę? Rozmiar, ciężar, kształt paczk a także czas, w którym ma zostać dostarczona i kraj destynacji. Na przykład, ta sama przesyłka do Niemiec będzie tańsza, niż paczka do Anglii. Ceny za przesyłkę zagraniczną w firmach kurierskich, z którymi współpracujemy, czyli DHL, GLS, Paczka w Ruchu zaczynają się od 50 zł. By poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszą opcję.

 • Który kurier w Miliczu przewozi nietypowe gabaryty?

  Pakersi pomogą Ci nadać każdą paczkę: od listu po maskę samochodową. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się mailowo - znajdziemy dla Ciebie idealną firmę spośród FedEx, GLS. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Podpowiemy Ci nie tylko najlepsze ceny, ale też zadbamy o to, żebyś prawidłowo zapakował i zaadresował przesyłkę tak, by dotarła w nienaruszonym stanie, bezpiecznie i na czas. Nie trać czasu na poszukiwanie firmy kurierskiej, która podejmie się trudnego zadania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak przesłać paczkę o nietypowych gabarytach krok po kroku.

 • Jak wysłać paczkę przez Pakersów w Miliczu?

  Pakersi mają sieć Punktów Kurierskich w Miliczu. Znajdź najbliższą placówkę i przynieś nam swoją paczkę lub zamów kuriera na wskazany adres w Miliczu i nadaj paczkę bez wychodzenia z domu. Punkt paczek Pakersi to miejsce, w którym z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dostępnych firm kurierskich, takich jak DHL, Hellmann, UPS. Działa podobnie jak tradycyjna poczta, lecz sprawniej. Kuriera do domu lub na konkretnych adres możesz zamówić telefonicznie lub online przez naszą stronę internetową.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Milicz

Zobacz inne lokalizacje