Kurier Prochowice

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Prochowice

Lista punktów kurierskich w miejscowości Prochowice

Niezawodny kurier w Prochowicach?

Prochowice to niewielka miejscowość w województwie dolnośląskim liczące 3620 mieszkańców. Gdy potrzebujesz kuriera w Prochowicach, wybór jest duży. W Prochowicach nie ma samodzielnych punktów kurierskich.

kurier Prochowice
Prochowice punkt kurierski

Punkt nadawania paczek Prochowice

W okolice Prochowic dojeżdżają też przewoźnicy, np. UPS albo UPS. Punkt wysyłki paczek to miejsce, który umożliwia nadanie paczek wieloma firmami przewozowymi, np. DHL, UPS itp. Punkt pozwala też odebrać paczkę.

Prochowice - lista kurierów

W Prochowicach, tak w dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. TNT, FedEx). Nadaj paczkę osobiście lub przez telefon w najlepszym Punkcie Paczek w okolicach Prochowic.

Prochowice wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

 • Czy w Prochowice jeźdżą kurierzy?

  Tak, w Prochowicach jeżdżą TNT, Hellmann, Paczka w Ruchu.

 • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

  Jeśli nadajesz przesyłkę w Prochowicach, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

 • Jak zapakować paczkę?

  Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie, musisz zadbać o jej odpowiednie opakowanie. Najlepiej włożyć przesyłkę do kartonu o kształcie prostopadłościanu – taki kształt wpływa na niższy koszt transportu. Dla bezpieczeństwa warto karton owinąć folią stretch. Jeśli umieszczony w kartonie przedmiot „lata”, wypełnij luźną przestrzeń folią bąbelkową lub styropianem. Pamiętaj, z paczki nie może nic wystawać. Brakuje Ci materiałów? Nadaj przesyłkę w naszym Punkcie Paczek Prochowice, gdzie za niewielką opłatą możesz zadbać o swój pakunek potrzebnymi akcesoriami.

 • Co trzeba wypełnić, żeby nadać przesyłkę?

  Decydując się na wysłanie paczki z Pakersami, nie musisz wypełniać żadnych specjalnych druczków. Po prostu przynieś swoją przesyłkę do Punktu Paczek w Prochowicach lub zadzwoń albo napisz maila i podaj nam dane dotyczące wysyłki. Co musimy wiedzieć, żeby znaleźć idealnego kuriera dla Ciebie? Wymiary przesyłki po zapakowaniu (długość, wysokość i szerokość), wagę paczki, dane adresowe i numery telefonów nadawcy i odbiorcy, kwotę pobrania, jeśli wysyłasz paczkę właśnie za pobraniem, a gdy decydujesz się na ubezpieczenie przesyłki, wymagane będą także wskazanie wartości przewożonego przedmiotu oraz kwota ubezpieczenia. W oparciu o te dane zlecimy transport przesyłki firmie z najbardziej opłacalną ofertą dla Ciebie: współpracujemy z Hellmann, UPS, FedEx.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Prochowice

Zobacz inne lokalizacje