Kurier Strzelin

Nadaj przesyłki kurierskie - kurier Strzelin

Lista punktów kurierskich w miejscowości Strzelin

Pakersi Strzelin

logo

Adres: Wolności 11 , 57-100 Strzelin

Telefon kontaktowy: 733-094-490

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pon. Pt. 9:00-1700, Sob.: nieczynne

Kurier Strzelin? Tylko Pakersi

Strzelin to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim w którym mieszka 12435 osób. Gdy potrzebujesz kuriera w Strzelinie, wybór jest duży. W Strzelinie nie ma samodzielnych punktów paczek.

kurier Strzelin
Strzelin punkt kurierski

Punkt Paczek w Strzelinie

W okolice Strzelina dojeżdżają też przewoźnicy tacy jak UPS albo Hellmann i inni. Punkt wysyłki paczek jest lokalem usługowym pozwalającym na nadanie paczek firmami kurierskimi takimi jak Paczka w Ruchu, UPS, InPost itp. Punkt pozwala też dostać awizowaną paczkę kurierską.

Partnerzy Pakersów w Strzelinie

W Strzelinie, tak w województwie dolnośląskim, jeździ wielu kurierów (np. DHL, FedEx, Paczka w Ruchu). Wyślij paczkę osobiście w najlepszym Punkcie Kurierskim w okolicach Strzelina!

Strzelin wyślij paczkęNajczęściej Zadawane Pytania

FAQ

  • Czy znajdę kuriera w Strzelinie?

    Tak, w Strzelinie jest kurier TNT.

  • Co to jest punkt kurierski?

    Punkt Kurierski działa podobnie jak placówka pocztowa. Możesz w nim nadać list, paczkę lub przesyłkę paletową kurierem.

  • Kiedy przesyłka dotrze na miejsce?

    Jeśli nadajesz przesyłkę w Strzelinie, data doręczenia będzie zależeć od kilku czynników. W przypadku paczek krajowych, 98% z nich zostaje dostarczona w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki zagraniczne do najpopularniejszych krajów w Europie (np. do Niemiec) docierają w ciągu 2 dni roboczych, natomiast dostawa paczki do Wielkiej Brytanii może zająć ok. 3 dni roboczych. Pozostałe destynacje to kwestia indywidualna, by dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z Pakersami, którzy oszacują czas i koszt dostawy. Uwaga, planując przesyłkę do osób prywatnych, pamiętaj, że czas doręczenia jest zależny od tego, czy adresat będzie pozostawać pod wskazanym adresem.

Zobacz firmy kurierskie z miasta Strzelin

Zobacz inne lokalizacje